Thermos Style - termoska na jedlo 2v1 600 ml

Akcia Novinka
Značka: thermos
€40,90 / ks €34,08 bez DPH
Skladom (1 ks)
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
22.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedlonosič s dvoma komorami (nerezová vákuovo izolovaná komora s objemom 470 ml a plastová komora o objeme 600 ml), madlom, zámkom a skladacou vidličkolyžicou.

Jedlonosič s dvoma komorami je inovatívna nádoba na jedlo na viacnásobné použitie. Jedlonosič sa skladá z dvoch oddelených nádob, ktoré sú spojené pántom. Jedná sa o ideálny a praktický dizajn na uchovanie teplých a studených pokrmov, napr. horúcej polievky v nerezovej vákuovo izolovanej komore a čerstvého šalátu v plastovej komore. Táto komora je vyrobená z BPA free Eastman Tritan. Jedlonosič môžete uchovávať v chladničke - obsah nerezové vákuovo izolované komory zostáva teplý.

Obe komory sú opatrené skrutkovým uzáverom a sú úplne vodotesné. Jedlonosič otvorte roztvorením a ľahko zatvorte sklopením. Proti náhodnému otvoreniu je obedár opatrený zámkom.

Ako príjemný bonus je obedár doplnený o skladaciu lyžicu s funkciou vidličky, tzv. vidličkolyžička (občas sa stretnete aj s názvom spork - zloženina anglických slov spoon a fork). Vidličkolyžička padne v zloženom stave do vybrania v uzávere.

Parametre obedára:
• Objem nerezovej vákuovo izolovanej komory: 470 ml
• Objem plastovej komory: 600 ml
• Výška: 200 mm
• Priemer: 140 mm
• Priemer hrdla: 80 mm
• Hmotnosť: 580 g
• Udrží horúce: 7 hodín pre tekutinu **
• Udrží studené: 22 hodín pre tekutinu **

** Meranie izolačného výkonu je vykonávané s čistou vodou. Doba, počas ktorej vydrží obsah termosky teplý / studený, závisí na tepelnej kapacite daného jedla. Možno povedať, že čím viac vody daný pokrm obsahuje, tým je vyššia jeho tepelná kapacita a tým dlhšie vydrží v termoske teplý / studený. Napr. polievka vydrží dlhšie teplá / studená ako ryža. Dobu, po ktorú zostane pokrm v termoske teplý / studený, je možné predĺžiť predohrevom / ochladením vnútorných stien termosky horúcou / studenou vodou.

Dodatočné parametre

Kategória: nezaradené
Záruka: 2 roky
Pohlavie: nezaradené
Farebné prevedenie: strieborná
Kolekcia: nová
Druhy: termosky na jedlo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: